MediaMarkt’ta Babalar Günü’ne Özel 1.000 TL’lik Worldpuan Fırsatı

MediaMarkt, Babalar Günü yaklaşırken babalarını son teknoloji bir hediyeyle sevindirmek isteyenler için, MediaMarkt mağazalarından yapılan alışverişlerde World Pay alışveriş kredisi kullanımında 1.000 TL’lik Worldpuan fırsatı sunan cazip bir kampanya başlattı.

Babalar Günü’nün kutlanacağı 16 Haziran yaklaşırken, en yeni teknolojileri geniş ürün yelpazesiyle sunan MediaMarkt, tabletlerden bilgisayarlara, drone’lardan kişisel bakım ürünlerine, televizyonlardan kahve makinelerine babaları mutlu edebilecek birçok hediye seçeneği sunuyor.

MediaMarkt, babaları için son teknoloji ürünlerden birini seçip sepetine ekleyenlere World Pay Alışveriş Kredisi olanağının yanında Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. MediaMarkt’ın Babalar Günü’ne özel kampanyası, MediaMarkt mağazalarından diledikleri ürünü satın alırken World Pay Alışveriş Kredisi kullananlara 10.000 TL harcamada 1.000 TL’lik Worldpuan kazandırıyor. Kampanya 10-23 Haziran tarihleri arasında MediaMarkt mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

Tüketiciler World Pay Alışveriş Kredisi ile MediaMarkt mağazalarından yaptıkları alışverişlerde sigorta ve dosya masrafı olmadan 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabiliyor. Babalar Günü Kampanyası kapsamında ise tek seferde en az 10.000 TL’lik alışveriş yapanlar, bu avantajlara ek olarak 1.000 TL’lik Worldpuan kazanacak. Tüketicilerin kazandıkları Worldpuanlar, 18 Temmuz 2024 tarihinden itibaren yüklenecek ve 1 Eylül 2024 tarihine kadar harcanabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x