Realme 12+ 5G’nin kamera ve işlemci detayları ortaya çıktı

Yarın tanıtılacak olan Realme 12+ 5G akıllı telefonunun etrafında heyecan giderek artıyor. Lansmandan bir gün önce ortaya çıkan yeni bilgiler, cihazın kamera özelliklerine ve daha önce tahmin edilen yonga seti bilgisine ışık tutuyor. Realme’nin Hindistan kanadı aracılığıyla paylaşılan bu bilgilere göre, Realme 12+ 5G’nin gücünü Dimensity 7050 yonga setinden alacağı kesinleşmiş durumda. Cihazın ana kamerası, Sony’nin LYT600 sensörü ile donatılarak olağanüstü görüntü kalitesi vaat ediyor.

Buna ek olarak, detaylı yakın çekimlerden geniş manzaralara kadar çeşitli fotoğrafçılık ihtiyaçlarını karşılayacak 2x zoom özellikli portre kamerası ve 112° görüş açısına sahip ultra geniş lens bulunuyor. 12 GB RAM ve en güncel Android 14 işletim sistemi ile desteklenen bu telefon, her türlü görevde sorunsuz bir performans sunmayı hedefliyor.

Realme 12+ 5G’nin kamera ve işlemci detayları ortaya çıktı

Realme 12+ 5G, ekran konusunda da iddialı. 120Hz AMOLED ekranı, ister web gezintisi yaparken ister videolar izlerken canlı renkler ve akıcı geçişler sağlayacak. Yağmur altında bile dokunmatik ekranın duyarlılığını artıran Rainwater Smart Touch teknolojisi ile donatılmış bu cihaz, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyor.

5,000mAh kapasiteli batarya ve 67W hızlı şarj özelliği ile donatılan cihaz, uzun süreli kullanım ve hızlı şarj imkanı sunuyor. Ancak, 3.5mm kulaklık girişinin olmaması bazı kullanıcılar için dezavantaj olabilir. USB-C bağlantısı ve hızlı şarj özellikleri ile bu eksikliği telafi etmeye çalışıyor. Malezya’da çok yakında piyasaya sürülecek olan Realme 12+ 5G’nin, Hindistan pazarına da sunulması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x