Binance ve 4 Borsada SNX Coin ve O 16 Kripto Listeleniyor!

Kripto para piyasası son zamanlarda oldukça hareketli bir dönemden geçiyor. Bu hareketliliğin önemli bir kısmı, kripto para borsalarının yatırımcılara sunduğu yeni seçeneklerden kaynaklanıyor. Bu hafta Binance, MEXC, KuCoin, LBank ve Bitget gibi önemli borsalardan gelen yeni listelemeler ve işlem çiftleri, kripto para yatırımcıları için heyecan verici gelişmeler olarak öne çıkıyor. İşte SNX coin ve diğerleri için yapılan en son listelemeler…

Kripto borsalarında hareketli günler: SNX coin ve diğerleri listeleniyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance ve diğer kripto borsaları, kritik açıklamalar yaptı. Kripto borsaları son zamanlarda yeni listelemeler ve işlem çiftleriyle yatırımcılara yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu hafta Binance, MEXC, KuCoin, LBank ve Bitget gibi önemli borsalardan gelen gelişmeler dikkat çekici.

Binance:

  • 13 Mart 2024’te FLOKI/FDUSD, GRT/FDUSD, NEAR/USDC ve SNX/TRY işlem çiftlerini kullanıma sunacak.
  • 14 Mart 2024’te EUR/USDC, FET/USDC ve IMX/TRY işlem çiftlerini piyasaya sürecek.
  • Seçilen işlem çiftleri için Spot Algo Emirleri, Spot Grid, Spot DCA ve Yeniden Dengeleme Botu gibi yeni işlevler ekleyecek.
  • FDUSD çiftlerinde sıfır maker ücreti sunarak likiditeyi artırmayı teşvik edecek.

Diğer borsalar:

  • MEXC, Baby Musk (BABYMUSK), Exgoland (EXGO), Crown by Third Time Games (CROWN2) ve StarHeroes (STAR) gibi kripto paraları listeledi.
  • KuCoin, Nibiru (NIBI) ve Everdome (DOME) kripto paralarını listeledi.
  • LBank, Chinu (CHINU) ve WAGMI Games (WAGMIGAMES) kripto paralarını listeledi.
  • Bitget, ECOMI (OMI) kripto parasını listeledi.
  • Bybit, NibiruChain (NIBI) kripto parasını listeledi.

Borsalardaki çeşitlilik artıyor

Bu gelişmeler kripto para piyasasında yatırımcılara yeni seçenekler sunarak çeşitliliği artırıyor. Özellikle Binance’in yeni işlem çiftleri ve bot hizmetleri, kritik. Zira yatırımcılara daha fazla strateji geliştirme imkanı sunması bakımından önemli. Bunun yanında, MEXC, KuCoin, LBank ve Bitget gibi diğer borsaların yeni listelemeler yapması dikkat çekiyor. Zira piyasaya yeni yatırımcıların girişini teşvik eder. Kripto para piyasası her geçen gün daha da genişliyor ve yatırımcılara yeni fırsatlar sunmakta. Bu gelişmeleri takip etmek ve yatırım stratejinizi buna göre belirlemek önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x